Contactpersonen kennis- en informatieplatform

Deze werkgroep bevat contactpersonen van alle betrokken organisaties voor het kennis- en informatieplatform RAAK VVT Haaglanden. Deze contactpersonen verzorgen vanuit de eigen organisatie de content op het platform.

Michel Winnubst

m.winnubst@zorgzijnwerkt.nl

Annouk Van Es

annouk.van.es@zorgscala.nl

Branca van Swinderen

b.vanswinderen@eykenburg.nl

Susan Geerlofs

s.geerlofs@evitazorg.nl

Cor Sol

csol@cardia.nl

Julia Roos

j.roos@respectzorg.nl

Sandra Beerstecher

s.beerstecher@saffiergroep.nl

Monique Menning

m.menning@swz-zorg.nl

Ciska Keijzer

c.keijzer@hwwzorg.nl

Bart Slottje

bast.slottje@florence.nl

Kim Geelen

k.geelen@rocmondriaan.nl

Barbara Hoogsteden

b.hoogsteden@villacommunicatie.nl

Gijs Groensmit

gijs.groensmit@denhaag.nl

Michel Winnubst

m.winnubst@zorgzijnwerkt.nl

Cees Bos

Cees.Bos@uwv.nl

Loes Kwint

L.Kwint@zorgzijnwerkt.nl

Angela Bouma

abouma@wzh.nl

Tom Maassen

T.T.M.Maassen@hhs.nl

Vivian Jorissen

V.Jorissen@saffiergroep.nl

Yvonne Polderman

Yvonne.Polderman-PR@Florence.nl

Henriette Verhoeff

henriette.verhoeff@denhaag.nl

Ilja Hector

i.hector@evitazorg.nl

Kim van der Beek

kim.van.der.beek@zorgscala.nl